Купол Консалтинг
Юридичний супровід операцій (угод) з нерухомістю та надання правової допомоги у вирішенні спорів, пов'язаних з нерухомістю
Якщо Ви маєте намір:
 • відчужити або придбати нерухомість
 • передати або отримати в оренду нерухомість
 • оформити право сервітуту чи суперфіцію
 • подарувати нерухомість
 • передати чи отримати в іпотеку нерухомість
 • вчинити іншу операцію з нерухомістю

або при наявності спору щодо нерухомого майна, -
– Вам варто убезпечити себе, як сторону відповідної угоди / спору, що можливе з кваліфікованим юридичним супроводом, який Ви можете замовити у нашої Компанії.
Компанія «Купол Консалтинг»
надає комплекс юридичних послуг із супроводу різних угод, пов'язаних з нерухомістю, наприклад, земельними ділянками, квартирами, офісами, будинками, будівлями чи об'єктами комерційної нерухомості (торговельні площі, розважальні заклади, магазини, аптеки, склади тощо), а також надає правову допомогу у вирішенні спорів (приміром, визнання прав на майно, витребування майна з чужого незаконного володіння, визнання договорів недійсними, визначення порядку володіння, користування та/ або розпорядження майном, переведення прав покупця у разі порушення переважного права купівлі тощо).
 • Наша команда професіоналів проведе повний юридичний аудит документів та інформації по відповідній операції з нерухомістю, надасть інформаційну підтримку, допоможе Вам скласти договір, забезпечить правильне юридичне оформлення необхідних документів, здійснить супровід угоди під час її укладення.
 • Також ми захистимо Ваші права при вирішенні будь-якого спору щодо нерухомості (як в досудовому, так і в судовому порядку) та здійснимо представництво в судових інстанціях інтересів власника або іншого учасника спору щодо права власності чи іншого речового права.
Для чого потрібен юридичний супровід операцій з нерухомістю:
щоб мінімізувати ризики під час проведення операцій з нерухомістю
з метою усунення існуючих ризиків та тих, що можуть виникнути у майбутньому
для отримання правової оцінки інформації, наданої контрагентом
щоб остаточно переконатися у доцільності проведення угоди з нерухомістю
щоб бути впевненим, що угода відповідатиме вимогам законодавства, у ній будуть враховані всі необхідні правові аспекти та передбачені саме ті умови, які убезпечуватимуть Ваші інтереси
задля правильного оформлення документації, пов'язаної з операцією по нерухомості
щоб уникнути майбутніх судових спорів, що можуть виникнути через помилки, допущені при проведенні операцій з нерухомістю
для захисту Ваших прав при вирішенні будь-якого спору щодо нерухомості (як у досудовому, так і в судовому порядку)
Що передбачає супровід операцій з нерухомістю:
Перевірка
Аудит
Висновки
Оцінка
Супровід
 1. Перевірка об'єкта нерухомості у реєстрі судових рішень на предмет можливих ризиків
 2. Перевірка в реєстрах на предмет існування арештів чи заборон, які стосуються об'єкта нерухомості
 3. Перевірка контрагента у відкритих реєстрах
 1. Аудит документів та наявної інформації про об'єкт нерухомості
 1. Надання висновку за наслідками аудиту нерухомості, з вказівкою на відсутність чи наявність ризиків для Клієнта, доцільність його придбання
 2. Надання рекомендацій щодо можливих шляхів усунення як існуючих ризиків, так і тих, які можуть виникнути у майбутньому
 1. Правова оцінка інформації, наданої контрагентом, та перевірка її достовірності
 1. Юридичний супровід угод та підготовка документів, які захищатимуть Ваші інтереси
Супровід
 1. Перевірка об'єкта нерухомості у реєстрі судових рішень на предмет можливих ризиків
 2. Перевірка в реєстрах на предмет існування арештів чи заборон, які стосуються об'єкта нерухомості
 3. Перевірка контрагента у відкритих реєстрах
 4. Аудит документів та наявної інформації про об'єкт нерухомості
 5. Надання висновку за наслідками аудиту нерухомості, з вказівкою на відсутність чи наявність ризиків для Клієнта, доцільність його придбання
 6. Надання рекомендацій щодо можливих шляхів усунення як існуючих ризиків, так і тих, які можуть виникнути у майбутньому
 7. Правова оцінка інформації, наданої контрагентом, та перевірка її достовірності
 8. Юридичний супровід угод та підготовка документів, які захищатимуть Ваші інтереси
А як же нотаріус?
В обов'язки нотаріуса не входить ні дослідження так званої історії об'єкта нерухомості, ні здійснення перевірки реєстру судових справ за різними критеріями на предмет виявлення ймовірних проблем відповідного об'єкта, ні складення договору саме з урахуванням Ваших індивідуальних інтересів.

Юридичний супровід операцій з нерухомістю -
запорука Вашого спокою та безпеки.
Замовити юридичний супровід


Чому юридичний супровід об'єктів нерухомості варто довірити нам
10
років (мінімальний стаж фахівців)
9
років (здійснюємо діяльність)
250+
(клієнтів ведемо щомісячно)
11000+
(документів обробляємо щомісячно)
. Професіоналізм
Усі послуги надаються досвідченою командою юристів та адвокатів, кожен з яких має понад 10 років досвіду у різних сферах правового поля.
. Досвід
Понад 9 років працюємо на ринку, щомісяця плідно допомагаючи 250+ клієнтам.
. Широкий спектр послуг
Здійснюємо юридичний супровід та аудит будь-яких об'єктів нерухомості: земельних ділянок, квартир, офісів, будинків, будівель чи об'єктів комерційної нерухомості (торговельних площ, розважальних закладів, магазинів, аптек, складів тощо).. Гарантія якості
Компанія якісно та оперативно проведе супровід угоди з нерухомістю, враховуючи Ваші побажання, специфіку та нюанси відповідної угоди, та вимоги законодавства.. Уникнення ризиків
З нами будь-яка Ваша операція з нерухомістю буде проведена відповідно до вимог законодавства.

Ми запропонуємо ефективні способи захисту Ваших прав та інтересів, спрямовані на досягнення найоптимальнішого для Вас результату.
Можливі ризики при здійсненні операцій з нерухомістю !
Незахищеність прав та інтересів

Угода може бути укладена на вкрай невигідних для Вас умовах, внаслідок чого Ви неочікувано можете понести серйозні фінансові втрати, отримати перепони на шляху реєстрації прав на нерухомість та перешкоди у можливості її повноцінного використання, або й взагалі бути позбавленими права власності на нерухоме майно.


Шахрайство та фіктивні схеми

Обман чи зловживання довірою, що здійснюються особами, які не мають жодних прав на нерухомість, та у результаті вчинення яких можна втратити кошти чи навіть нерухомість.

Махінації, що на перший погляд здаються цілком законними, але лише фаховий юрист може надати оцінку правомірності угоди, враховуючи всі деталі та обставини, зважаючи на
Ваші інтереси.


Обман

Навмисне приховування від Вас важливих фактів про об'єкт нерухомості (наявність незаконної прибудови, розташування поблизу санітарної зони, арешт майна, існування судових рішень, пов'язаних з майном).
Цих та багатьох інших ризиків можна уникнути у простий спосіб – звернувшись до професіоналів своєї справи.
Якщо Ви вже стикнулись з негативними наслідками при проведенні операцій з нерухомістю, компанія «Купол Консалтинг» допоможе Вам вирішити будь-який спір у межах правового поля, захистивши Ваші права.
Залишити заявку на консультацію
Чи потрібна Ваша особиста присутність?
Ні, не обов'язково. Ми надаємо послуги й в режимі онлайн.

Алгоритм співпраці:
1.
 • Ви залишаєте заявку.
2.
 • Наш менеджер Вам перетелефонує з метою уточнення зручного для Вас часу для проведення розмови зі спеціалістом (у телефонному режимі чи під час особистої зустрічі в офісі компанії).
3.
 • Після розмови із спеціалістом Ви надаєте копії документів чи направляєте їх скановані (фото) копії на електронну пошту: office@buh-pro.kiev.ua, або за допомогою месенджерів Viber, Telegram, WatsApp на номер +380 (95) 325 27 98.
4.
 • Ми уважно аналізуємо документи, готуємо найвідповіднішу стратегію подальших дій та обґрунтовану комерційну пропозицію, яку надаємо Вам для погодження.
5.
 • Після отримання Вашої згоди оформляємо співпрацю шляхом укладення договору про надання юридичних послуг.
6.
 • Надання послуг.
Скористайтесь можливістю отримати надійний правовий захист себе і свого майна від можливих незаконних махінацій. Щоб гарантувати безпечність операцій з нерухомістю, запишіться на консультацію.
Контакти:
© Всі права захищені